Łączę prawo z biznesem

Marta Kacprzyk        03 września 2015        Komentarze (0)

Witam Cię na moim blogu.

Cieszę się, że tu jesteś. Mam nadzieję, że MÓJ (???) blog (nigdy nie myślałam, że kiedyś będę pisać bloga i stąd moje lekkie niedowierzanie) będzie dla Ciebie pomocny i inspirujący.

Piszę tego bloga, ponieważ chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, które mam po prawie 10 latach pracy z przedsiębiorcami.

Będę pisać o sprawach na styku prawa i biznesu. Napiszę m. in. o kwestiach finansowych w umowach, o kredytach we frankach, o polisolokatach i o obligacjach.

Następny wpis będzie o głośnych ostatnio polisolokatach.

Do zobaczenia!

Marta

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych M. Kacprzyk, M. Bojaryn s.c. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych M. Kacprzyk, M. Bojaryn s.c. z siedzibą w Łodzi.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mk@kacprzyk-bojaryn.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: